[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

תוספות שיער

gg

תוספות שיער - איך כמה ולמה.

הרבה נאמר על תוספות שיער. שהן נותנות לשיער נפח, מאריכות את השיער, משפרות את המראה ועוד...
אבל איך יודעים כיצד לבחור תוספות שיער טובות באמת? אילו מחירים שווה לשלם? כיצד זה עובד? החלנו לעשות לכן סדר!

תוספות שיער - הטוב ביותר בשבילך!

ישנן סוגים רבים של תוספות שיער. תוספות שיער מלאכותי, תוספות שיער חצי טבעי, תוספות שיער צבועות, תוספות שיער טבעי ועוד...
חשוב מאוד לבחור בתוספות שיער משיער 100% טבעי ואיכותי שעברו תהליך  שיפור מיוחד.
השיער ה100% טבעי הוא שיער שלטווח הארוך נשמר הרבה יותר, תוספות שיער משיער טבעי מתנהגות מן הסתם כמו שיער רגיל, ניתן לסרק אותן, לחפוף אותך ולהתנהג איתן כשיער לכל דבר.

ברגע שתוספות שיער טבעי עוברות עיבוד הן גם מקבלות תכונות ואיכויות שאין אפילו בשיער אמיתי, מה שמשפר עוד יותר את התוספות ונותן ללקוחה את האיכות הגבוהה ביותר.

תוספות שיער - מה המחירים?

בעבר תוספות שיער היו יקרות מאוד והיה ניתן להתרשם מהן רק על שיערן של הכוכבות הגדולות בחו"ל. עם השנים והפופולאריות המחירים ירדו והיום ניתן להשיג תוספות במחירים שונים.

כמובן שתוספות שיער זולות מידי אינן איכותיות, ניתן לרכוש אותן בכמה שקלים בודדים ואפילו להזמינן באיביי או אליאקספרס. אלו תוספות שיער שלרוב יהרסו אחרי כשעתיים.

גם בגזרת השיער האיכותי יותר קיימים מחירי שוק שונים. הבדלי המחירים יכולים להיות בגלל איכותי או איכותי מאוד ובגלל פערי תיווך. למשל, אנו בNHH  מייצרים ומביאים שיער לארץ, מוכרים אותו למעצבי שיער רבים ומתנהלים מולם כספק. במקביל אנו עובדים מול לקוחות פרטיות ונותנים שירות אישי. כמובן שלקוחה שמגיעה אלינו לתוספות שיער תהנה ממחיר משתלם הרבה יותר מאשר כשתגיע למעצב שיער שרכש מאיתנו תוספות שיער, מן הסתם המחיר שלו יהיה יקר יותר בגלל שהוא לא הספק הראשי.

תוספות שיער - איך זה עובד?

אחרי שהתאמנו את התוספות לשיער, יש לבחור בשיטת החיבור. חשוב להתאים את השיטה ללקוחה, לסוג שערה, לכמות שערה ולתוצאה המבוקשת. הלקוחה תהנה מתוספות שיער מושלמות ומהמראה המיוחד והנשי שלהן. עם הזמן וכאשר יצמח שערה, יש לחדש את התוספות ולהצמידן חזרה לאזור השורש.

אנו בNHH  עובדים ברוסיה, ארה"ב וישראל. מייצרים ומספקים שיער ברמה הגבוהה ביותר למעצבי שיער רבים בארץ ובעולם. במרכז השיער שלנו אנו נותנים שירות אישי ואיכותי ללקוחות פרטיות שנהנות ממקצועיות רבה וממחירים משתלמים במיוחד. מהספק ישירות אליהן.

NHH CENTER - 8767*

[ חזרה ]