[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

הדבקת תוספות שיער

9999

את מראה השיער השופע והבריא משיגות הדוגמניות ושחקניות הקולנוע בעזרת הדבקת תוספות שיער. השימוש בשיער בטבעי האיכותי מעניק להן מראה טבעי לחלוטין, לא ניתן להבחין כי מדובר בתוספות שיער. היום גם את יכולה להתהדר בתוספות שיער טבעי המיובא ממדינות אירופה, השיער הטבעי המיובא לישראל מאירופה מאופיין באיכות מאוד גבוהה. בהשוואה לשיער המיובא מהודו או סין, השיער האירופאי מצליח להעניק לישראליות מראה טבעי הרבה יותר.

כיצד ניתן להדביק תוספות שיער?

א. שיטת הצמדת תוספות שיער עם חרוזים.

ב. שיטת ההדבקה תוך שימוש בדבק קשיח קרטין.

ג. הלחמת תוספות שיער.

הדבקת תוספות שיער יש לבצע בצורה מושכלת תוך התאמה נכונה של הגוונים ומשקל יחידות השיער. כל יחידת שיער נוספת תוצמד אל קצוות שיער ראש טבעית, בכדי למנוע לחץ על זקיקי השיער העלול לעודד נשירה או שבירת שיער, יש לבחון בקפידה את משקל תוספת השיער מול היכולת של זקיקי השיער לשאת אותו. כאשר ההתאמה נכונה, בתוך כמה שעות כבר לא תרגישי בתוספות השיער, גם את תשכחי לגמרי כי השיער השופע הבריא אינו שלך באופן טבעי.

מתי כדאי להדביק תוספות שיער?

נשים צעירות ומבוגרות בעלות שיער דליל עושות שימוש קבוע בתוספות שיער, הן מחדשות אחת למספר חודשים את הטיפול למראה טבעי ממושך. איש מבין הסובבים אותן אינו מנחש כי אין מדובר בשיער טבעי. הדבקת תוספות שיער מומלצת לקראת אירוע חשוב בו תרצי ליהנות ממראה זוהר ונשי במיוחד, תסרוקות כלה מתבססות כמעט תמיד על תוספות של שיער טבעי. נצלי את האירוע בכדי לבצע הדבקת תוספות שיער בטכניקה עמידה, כך תוכלי ליהנות מהתוצאות במשך כמה ימים עד שבועיים.

עד כמה עמידות תוספות השיער?

הדבקת תוספות שיער מתבצעת תוך שימוש בדבק חזק, אין הטכניקה זהה להלחמת שיער או חיבור תוספות שיער בחרוזים. ההדבקה מומלצת לשימוש חד פעמי, גם כאשר הדבק חזק התוצאות אינן עמידות לטווח הארוך. היתרון היחיד של הדבקת תוספות שיער על פני הלחמה או חרוזים הוא המחיר, ההדבקה זולה משמעותית בהשוואה להלחמה. הדבק נחלש במהלך החפיפה או הסירוק והתוספות נושרות בהתאם.

[ חזרה ]