[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

אביזרים לתוספות שיער

8888

כל מעצב שיער המציע טיפולי הארכת שיער תוך שזירת תוספות שיער זקוק לאביזרים משלימים. הכלים והאביזרים המשמשים את מעצב השיער במהלך עבודתו משמעותיים מאוד להצלחת התהליך. על כן, מעצבי השיער מקפידים על רכישת שיער טבעי איכותי אצל הספקים המובילים יחד עם אביזרים לתוספות שיער מאיכות גבוהה. אנו גאים להציע שיער אדם איכותי וטבעי המיובא מאירופה, שיער באיכות מאוד גבוהה במבחר גוונים וסגנונות. מיטב מעצבי השיער בישראל בוחרים לרכוש שיער טבעי ושאר אביזרים לתוספות שיער תוך שימוש בשירותי החברה.

אלו אביזרים נחוצים למטרת תוספות שיער?

שיער אדם טבעי איכותי התואם את הגוון הקיים ואת סגנון השיער.

מברשות שיער מקצועיות המשמשות מעצבי שיער.

חרוזים לחיבור תוספות שיער וסט הכלים הדרוש לעבודה עם החרוזים.

מכשירי הלחמת תוספות השיער.

קליפסים מסוגים שונים המשמשים את מעצבי השיער.

מגני פלסטיק לשיער, כפפות ואצבעונים.

דבק בדרגות עוצמה משתנות המשמש להדבקת התוספות.

יתרונות של אביזרים איכותיים

כל מעצב שיער מתחיל יודע כי לקוחה מרוצה היא הפרסומת הטובה ביותר, לקוחות מרוצים הממליצים לחבריהם על מעצב השיער יביאו לקוחות נוספים אל המקום. שיער מבריק ומלא בעל מראה טבעי מושך תשומת לב, החברות ובנות המשפחה ממהרות להתעניין כיצד יתכן כי השיער נראה לפתע כה נפלא. הלקוחה המרוצה אולי לא תרצה לספר לכולם כי מדובר בתוספות שיער אך היא תשמח להמליץ על מעצב השיער האחראי לפלא הזה.

איכות עבודתו של מעצב השיער מתבססת על כישורים, על סביבת העבודה ועל חומרי גלם ואביזרים איכותיים. תוספות שיער טבעי תהיינה יפות הרבה יותר בהשוואה לתוספות שיער סינתטי. באותה המידה, שימוש באביזרים איכותיים להתקנת תוספות השיער יביא לתוצאות טובות יותר. איכות האביזרים משמעותית לעמידות תוספי השיער, חווית הטיפול ושביעות הרצון של הלקוחה, אין מקום לפשרות בבחירת אביזרים לתוספות שיער.

לרכישת אביזרים לתוספות שיער ובעיקר שיער אדם טבעי למטרת התקנה עצמית או מקצועית של תוספות שיער, צרו קשר. נשמח להציע גם לכם מוצרים איכותיים ללא פשרות ושירות אישי, מהיר ומקצועי.

[ חזרה ]