[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

פתרונות למילוי שיער

6666

אנו פונים כעת אל כל אותן נשים הסובלות משיער דליל וכל אותם גברים החולמים על שיער ראש מלא, נפוח ומבריק. אנו פונים אל מעצבי השיער המבקשים להעניק ללקוחות שלהם שירות טוב יותר. תוך שימוש בתוספות השיער הטבעי שלנו, מראה השיער הסופי יהיה מרהיב. המקצועיות שלנו באה לידי ביטוי בייבוא של שיער מובחר ואיכותי מכל רחבי העולם תוך השמת דגש על אירופה.

מילוי שיער דליל עם תוספות שיער אדם טבעי

נשיר שיער ומצבים של שיער דליל נפתרים היום בהצלחה ובמהרה תוך שימוש בתוספות שיער אדם טבעי. תוספות השיער מיובאות לישראל ממדינות אירופה ושאר מדינות העולם למטרת מילוי שיער ועיצוב תסרוקות. פתרונות למילוי שיער נרכיב תוך הלחמת שיער טבעי לקצוות השיער הקיימות או תוך שימוש בחרוזים לחיבור תוספות השיער. אחת למספר חודשים עד חצי שנה יש לחזור ולהתקין מחדש את תוספות השיער. תדירות טיפולי התחזוקה מושפעת ממהירות צמיחת השיער הטבעי, עם צמיחה השיער, התוספות זזות מהמקום בו הותקנו על ידי מעצב השיער.

נציין כי ישנה גם אפשרות להדבקת תוספות שיער, אך בשל עמידות קצרת טווח ואי הנעימות הכרוכה בתהליך, לא נמליץ על שיטת זו כפתרון ארוך טווח למילוי שיער. הדבקת תוספות השיער שימושית רק בעבור אירוע חד פעמי.

התאמת פאות לבעלי שיער דליל

קיימים מקרים בהם השיער כה דליל עד כי לא ניתן יהיה להחזיר לו את המראה הטבעי והבריא בעזרת תוספות ושזירה, הפתרון הטוב ביותר יהיה פאות נוכריות. אנו מציעים פאות המורכבות תוך שימוש בשיער אדם טבעי ואיכותי, המראה הסופי של הפאה מחמיא וטבעי. פאות שיער טבעי משמשות את בנות הקהילה הדתית חרדית, את בני הגיל השלישי וגם חולים המאבדים את שיער ראשם עקב טיפולים רפואיים ותרופות.

איזה פתרון מילוי שיער מתאים לי?

מעצב השיער מקפיד להתאים לכל לקוח ולקוחה את הפתרון המתאים לו ביותר, פתרונות למילוי שיער מביאים עמם יתרונות וחסרונות. תוך שימוש בשיער אדם טבעי איכותי אותו אנו מספקים, אפשר להשיג תוצאות נהדרות בטכניקות הלחמה, חרוזים וגם הדבקה חד פעמית. נשמח להציע גם לכם פתרונות למילוי שיער בריא, מבריק ומלא חיים, שיער שיביא לכם הרבה מחמאות!

[ חזרה ]