[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

תוספות שיער בהלחמה

5555

שיער שופע, בריא ומלא הוא סממן של נשיות, מעטות הן הנשים המתהדרות בשיער מלא באופן טבעי. עם ההתקדמות בגיל ואורח החיים המערבי מצטמצמת משמעותית כמות השיער בראש. הבשורה הטובה היא שיש פתרון, אפשר להחזיר לשיער דליל מראה מלא חיים ומבריק בעזרת תוספות שיער טבעי. את תוספות השיער מתקינים בכמה שיטות, כאשר התקנת תוספות שיער בהלחמה קרה היא טכניקה מומלצת בה השיער נותר עמיד עד לרגע בו נקודת ההלחמה מפורקת ומטופלת שנית במספרה.

כיצד מבצעים תוספות שיער בהלחמה?

הלחמת שיער מוצלחת היא כזו המתבססת על שימוש בשיער טבעי איכותי, אנו ממליצים על שימוש בשיער אירופאי. הטיפול מתבצע במספרה תוך התאמה מקסימלית בין גוון השיער הטבעי לבין התוספות העשויות גם כן שיער טבעי. היתרונות של השיער הטבעי באים לידי ביטוי במגע, במראה מבריק ובעיצוב קל ונוח. עם תוספות שיער בהלחמה ניתן להאריך את השיער, להפוך שיער דליל לשיער מלא בתוך כמה שעות ולשפר פלאים את מראה השיער ותחושת הביטחון. אם תמיד חלמת על שיער ארוך שופע, כעת ניתן להגשים את החלום תוך שימוש בשיער טבעי.

למי זה מתאים?

א. שימוש יומיומי לשיפור המראה ותחושת הביטחון העצמי.

ב. שיפור מראה השיער לקראת אירוע מוקפד.

ג. הרכבת תסרוקת כלה מרשימה.

ד. נשים צעירות ומבוגרות וגם גברים.

כמה זמן נמשך הטיפול?

התקנת תוספות שיער בהלחמה דורשת בילוי של כמה שעות במספרה, אך בהשוואה לתוצאות ולפרק הזמן בו תוכלי ליהנות מהשיער המרהיב, מדובר בהשקעת זמן זניחה לחלוטין. התוספות מולחמות אל שורשי השיער הקיימים על ידי מעצבי שיער מנוסים. פרט להלחמה ניתן להתקין תוספות שיער גם באמצעות חיבור על ידי חרוזים או לייזר. התוצאות של הלחמת השיער עמידות למשך כחצי שנה, כאשר יש לבצע טיפול תחזוקה עם הצמיחה הטבעית של השיער.

סוגי השיער הטבעי אותם ניתן להלחים מגוונים, ישנה אפשרות להתאים לכל לקוח או לקוחה את גוון השיער הדרוש יחד עם סגנון חלק, מתולתל או גלי. המטרה העיקרית היא מראה טבעי. תוספות שיער בהלחמה יוצרות מראה כה טבעי ובריא עד כי לא ניתן יהיה להבחין כי אין מדובר בשיער הטבעי שלך.

[ חזרה ]