[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

הארכת שיער לסוגי שיער שונים

4444

התאמה נכונה בין השיער הקיים ותוספות הארכת השיער משמעותית ליצירת מראה טבעי ומלא חיים. אנו מציעים מבחר גדול של גווני שיער וסוגים, מבחר המבטיח לכל לקוח ולקוחה הארכת שיער מתאימה. מעצבי השיער המובילים מכירים את הסטנדרטים המוקפדים המנחים אותנו, אנו מציעים הארכת שיער לסוגי שיער שונים תוך התאמה מדויקת ללא פשרות של איכות.

הארכת שיער לבעלות שיער חלק

לכאורה מדובר יהיה בהתאמה הפשוטה ביותר, אך גם בעבור נשים עם שיער חלק יש לבצע התאמה תוך בחינת סוג השיער. במקרים בהם הגוון אינו מדויק יציע מעצב השיער צביעת גוונים או צביעה של כל שיער הראש לאחר ההארכה בגוון אחיד וטבעי. הארכת שיער חלק מתבצעת במקרים של שיער דליל ובמקרים של תוספות למטרת אורך בלבד.

הארכת שיער מתולתל או גלי

תהיה זו משימה מאוד מורכבת לאתר את השיער המתאים אך המומחיות שלנו מאפשרת זאת. אנו מספקים ציוד מתאים בעבור הארכת שיער לסוגי שיער שונים, כולל שיער גלי או מתולתל. ישנם מקרים בהם לא ניתן יהיה למצוא שיער תואם בצורה מקסימלית, מעצבי השיער יציעו טיפולי החלקה לשיער כולו, פתיחת תלתלים ועוד. המומחיות והניסיון שלנו הם היתרון שלכם, נשמח לסייע בבחירה נכונה של תוספות השיער המתאימות ביותר.

אלו סוגי שיער משמשים למטרת הארכה

תוספות שיער למטרת הארכה אפשר להרכיב תוך שימוש בשיער סינתטי או תוך שימוש בתוספות שיער אדם טבעי. את התוצאות הטובות יותר תקבלו כמובן תוך שימוש בשיער האדם הטבעי. שימוש בתוספות שיער סינתטי אינו מומלץ, הניסיון לצמצם בהוצאות ניכר במראה לא טבעי. נספר כי ישנם העושים שימוש בשיער חיות למטרת תוספות שיער או הרכבת פאות, התוצאה הסופית דומה באיכותה לתוספות השיער הסינתטי.

אלו סוגי תוספות שיער אנו מציעים?

א.       ייבוא של שיער לישראל מכל רחבי העולם.

ב.       מבחר עצות של גוונים וסגנונות.

ג.        אספקת שיער אדם טבעי הניתן לעיצוב, צביעה והתאמה אישית.

ד.       שיער טבעי המשמש להרכבת פאות.

שיער אדם טבעי באיכות גבוהה המסופק למעצבי השיער המובילים בישראל (ישנה גם מכירה ללקוחות פרטיים).

[ חזרה ]