[ חזרה ]
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

תוספות שיער

2

תוספות שיער הפכו ליותר ויותר פופולאריות בקרב נשות ישראל. ההיצע רב ומעצבי שיער רבים מציעים ללקוחותיהן תוספות שיער. אבל כיצד בוחרים תוספת מתאימה ואיך מזהים תוספות שיער איכותיות?

תוספות שיער משיער 100% טבעי ואיכותי

ישנן המון סוגי תוספות שיער, חצי סינטטיות, סינטטיות לחלוטין, משיער טבעי אך לא איכותי, משיער טבעי איכותי ועוד..חשוב שתוספות השיער שאת הולכת לחבר לראשך יהיו 100% טבעיות ואיכותיות ברמה הטובה והגבוהה ביותר כך שיתנהגו כחלק משיערך ויקנו לך מראה שיער טבעי ונכון.

כל תוספות השיער שאנו מספקים למעצבי השיער שרוכשים מאיתנו וכמובן ללקוחותינו הפרטיות הוא שיער 100% טבעי ואיכותי המגיע מרוסיה. במרכז NHH  מבחר גדול של תוספות שיער בצבעים שונים, טקסטורות שונות, סוגים שונים ועוד...אך המשותף לכול תוספות השיער שלנו הוא שכולם 100% טבעיים ובאיכות הגבוהה ביותר! כך שלקוחותינו העסקיים בארץ ובעולם נהנים מאיכות גבוהה (אנו מספקים שיער למעצבי שיער בישראל, ארה"ב ואירופה) ולקוחותינו הפרטיות נהנות מהאיכות הגבוהה ביותר במחירים הטובים ביותר, ללא עמלת תיווך.

שיטות חיבור שונות לתוספות שיער

ישנן סוגי חיבור שונים, החיבור הוא מה שמחבר בין תוספות השיער לשיער האמיתי של הלקוחה ולכן חשוב להתאים את סוג החיבור בהתאם ללקוחה, לרצונה, למרקם שיערה ועוד...
ישנן מעצבי שיער שעובדים עם שיטה אחת או שתיים, ישנם שמכירים כמה שיטות, חשוב מאוד להתאים את השיטה הנכונה ביותר כדי שההרגשה של הלקוחה תהיה טבעית לחלוטין וכמובן כדי שתוספות השיער לא יפלו.

במרכז NHH  אנחנו מחברים תוספות שיער בכל סוגי החיבור הקיימים, יותר מזה, אנחנו מספקים למעצבי שיער את החומרים והכלים הדרושים להם לטובת חיבורי השיער וגם מעבירים קורסים והשתלמויות למעצבי שיער המעוניינים להוסיף לידע שלהם סוגי חיבור נוספים.

לקוחותינו הפרטיות נהנות מהתאמה מדויקת של סוג החיבור לשיער ולצרכים, ממקצועיות חסרת פשרות ומהמחירים הטובים ביותר, מהספק ישירות אליהן.

אם את מעוניינת בתוספות שיער ורוצה להנות משיער ארוך יותר או מלא יותר וממראה מושלם וטבעי את מוזמנת להגיע אלינו למרכז לפגישת ייעוץ ללא עלות. הסניף הישראלי שלנו ממוקם בעיר רחובות ומגיעים אלינו נשים פרטיות ומעצבי שיער מרחבי הארץ ואפילו מהעולם. במרכז תוכלי לראות את כל סוגי השיער הרבים והמגוון, ללמוד על סוגי החיבור וגם לקבל את השירות הטוב ביותר!

 

[ חזרה ]