פאות שיער מחירים

פאות השיער של NHH - CENTER

קו ייצור הפאות של NHH הינו משיער 100% טבעי ואיכותי (שיער סלבי אירופאי). הפאות מתאימות לנשים בעלות שיער דליל והתקרחות, נשים מהקהילה הדתית חרדית ולכל אחת המעוניינת לרכוש פאה. הפאות הנוכריות שלנו מושלמות ליצירת מראה טבעי ואמיתי מכיוון שהשיער אינו מלאכותי וייצור הפיאה הינו ברמה מקצועית ומהגבוהות בעולם. את הפאה הטבעית שלנו קל הרבה יותר לסרק ולתחזק, לצבוע ולייבש, לעצב בחום ולהנהג איתה כשיער טבעי לכל דבר. ישנן כמה סוגי פאות: פאה במבנה קלאסי - פאה בה החלק העליון כולל תחרה מעוצבת (כמו רקמה של פרחים צפופים) מה שמאפשר חדירת אוויר אל הקרקפת והרגשה נעימה ואווריירת. פאה ללא בסיס - פאה בה השיער נתפר בשורות אורך, זו פאה קלה ונוחה וניתן להתאימה בקלות למבנה הקרקפת וגודלה. פאה סיב סינטטי - פאה המדמה באופן הטוב ביותר מראה טבעי, הסיב הסינתטי מדמה את הקרקפת ויוצר אשליה של שיער שצומח. השיער שלנו מגיע מרחבי רוסיה והוא 100% טבעי ואיכותי, מפעל הייצור שברוסיה שפעיל וקיים מאז שנת 2000, והשיער שם נבדק ועובר תהליכים איכותיים של צביעה וייצור הפאות. התוצאה הסופית היא פאה מושלמת נעימה, טבעית ואיכותית.

פאות שיער

אם את מתעניינת בפאה ומעוניינת להשלים את המראה בפאה איכותית וטובה למראה טבעי ונכון, הגעת למקום הנכון! הפאות מהוות תחליף מלא לשיער הטבעי והשימוש בהן נעשה ממגוון סיבות. נשים וגברים רבים משתמשים בפאה מסיבות שונות כגון אובדן שיער מסיבות טבעיות או בשל מחלה, לצורך אסתטי ורצון לשיער מלא ושונה או ככיסוי ראש לנשים דתיות.

פאות שיער ב-NHH

קו הייצור שלנו כולל סגנונות רבים ובמגוון רחב של פאות איכותיות במגוון הצבעים, הסוגים (חלק, גלי, מתולתל וכו') ובמגוון המרקמים כאשר המשותף לכולן הוא שהן 100% טבעיות ומשיער איכותי ביותר! ישנם סוגים פאות רבים ובפגישת ייעוץ, היכולה גם להתקיים אצלנו במרכז בדסקרטיות ובחדר פרטי, אנו נתאים עבורך את הפאה הנכונה והמתאימה לך ביותר. בגלל שאנו מייצרים את הפאות ואנו מספקים פאות ברוסיה, ארה"ב וברחבי ישראל המחירים הם המשתלמים ביותר וללא דמי תיווך, כך שתוכלי להנות מהאיכות הטובה ביותר במחיר המשתלם ביותר.

הפאה שלך הגאווה שלנו!

כל הפאות מיוצרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ע"י הצוות המיומן שלנו ולכן ההתאמה והתוצאה מושלמות. תוכלי להנות מפאה כשרה ואיכותיות ולבחור את הפאה המתאימה לך שתחזיק לך שנים ותקנה לך את המראה המיוחל. בין אם תבחרי בפאת קרה, פאה ארוכה, פאה בהיר, פאה מתולתלת, פאה כהה, פאה אדמונית או בכל פאה קיימת ושלא קיימת (ניתן לייצר גם לפי דרישה) אנו בטוחים שאת תהי מרוצה ושמחה על בחירתך..

למידע נוסף ולפגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות בה נבחן איזו פאות שיער מתאימה לך ונספק עבורך את התוצאה הטובה והמתאימה ביותר, מלאי את הפרטים:
Captcha
או התקשרי 8767*

| פאות טבעיות || פאות שיער מחירים |