פתרון להתקרחות הנשית

נשים רבות סובלות מהתקרחות, הן אם בשל סיבות טבעיות, הן אם בשל מחלה והן אם לאחר הריון או בעקבות תנודות הורמונאליות בגוף. לעיתים ההתקרחות היא זמנית והשיער שב וגדל, לעיתים ההתקרחות היא לצמיתות והשיער לא ישוב לצמוח. אנו ב-NHH מספקים עבורן את הפתרון המושלם באמצעות מילוי שיער שנעשה ע"י יחידות שיער איכותיות המותאמות באופן מושלם אליהן.

הפתרון אינו פוגע בשיערך הטבעי

פתרון מילוי השיער אינו פוגע בקרקפת ונעשה באופן בו הקרקפת נושמת ואוורירית, הפתרון גם אינו פוגם בשיער הקיים, להפך, פתרון מילוי שיער הוא אופטימאלי ביותר כך שאם מדובר בהתקרחות לצמיתות התוצאה מקנה מראה טבעי ויפה ואורח החיים אינו נפגע ואם מדובר בהתקרחות זמנית השיער יכול לשוב ולצמוח ועם הזמן לחזור למראה המקורי שלו עד שאין צורך במילוי כלל.

השיער במילוי

כשעושים מילוי שיער רוצים להנות ממראה טבעי ואסתטי, כל יחידות השיער שלנו הן משיער 100% טבעי ואיכותי והן מותאמות במדויק לכל לקוחה ולקוחה הן מבחינת צפיפות השיער, מיקומים ספציפיים עליהם יש להשים את הדגש והן מבחינת הצבע, הצורה, המרקם והסוג כך הלאחר הטיפול המראה מושלם וטבעי ולא יהיה ניתן להבחין כלל שמדובר במילוי שיער.

המחירים הם המשתלמים ביותר

לא רק שהשיער בNHH הוא איכותי והטוב בעולם, המחירים הם משתלמים ביותר! חברתנו מייצרת ומספקת שיער למעצבי שיער ומרכזי שיער רבים בארץ ובעולם ולכן טיפולי מילוי השיער פותרים את בעיית ההתקרחות תוך עלויות נוחים ומשתלמים במיוחד! הלקוחות שלנו נהנות מטיפול מסור ושירותי, מאפשרות לדיסקרטיות ולחדרי טיפול VIP פרטיים וממחירים ישירים ללא פערי תיווך, מהספק והיצרן ישירות לשיערן.

אם את סובלת משיער דליל או מהתקרחות נשית, אין צורך להמשיך ולסבול! מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שיטת מילוי השיער שלנו...עם פגישת ייעוץ ללא עלות ובטיפול מסור ואפשרות לטיפול דיסקרטי בחדר טיפול פרטי:
Captcha
או התקשרי 8767*