תוספות שיער בהדבקה

בין שיטות החיבור הרבות לתוספות השיער ישנה גם שיטת הדבק הרפואי. השיטה בעצם מחברת בין תוספות השיער ה-100% טבעיות ואיכותיות שלנו לבין השיער הטבעי של הלקוחה באמצעות דבק רפואי איכותי, מה שמביא לתוצאה של שיער ארוך, מלא או עבה יותר...כל זאת בהתאם לציפיות ורצון הלקוחה.

מהי הדבקה בדבק רפואי

הדבק הרפואי בו אנו משתמשים ב-NHH הוא דבק מיוחד ששודרג והותאם לשיער מעולם הרפואה ומשמש בחדרי ניתוח. בעולם התוספות ישנם סוגי דבקים שונים וחשוב מאוד לבדוק בדיוק על איזה דבק מדובר כדי לא לגרום לנזק בלתי הפיך לשיער. אנו משתמשים בדבק הטוב ביותר שאינו מזיק לשיער ואף ניתן להסקה בקלות באמצעות מנטרל. לדבק שלנו אישור משרד הבריאות האמריקאי והוא מותאם במיוחד לשימוש זה.

התוצאות של תוספות שיער בדבק

בפגישת הייעוץ המקצועית נבדוק את סוג שיער הלקוחה, נבין את התוצאה אליה היא מייחלת ונבדוק אם היא כבר רגילה לשיטת הדבק הוותיקה יחסית. תוספות שיער בדבק נעשות בקבוצות שיער גדולות יותר, כלומר, פחות חיבורים ויותר שיער (בהשוואה להלחמת שיער בקראטין למשל) הן מעבות את השיער ויוצרות שיער מלא יותר, אך אם משתמשים בהן להארכת שיער הן לעיתים פחות יעילות ונותנות תוצאה פחות טבעית. כמובן שאצלנו ב-NHH הלקוחה נהנת מהמחירים המשתלמים ביותר, כי אנו הספק והיצרן הראשי בישראל וכמובן שמדובר בתוספות השיער האיכותיות והטובות בעולם.

אם את מעוניינת בתוספות שיער בהדבקה למראה מלא יותר ובריא יותר ורוצה להנות מהתוספות האיכותיות ביותר במחיר המשתלם ביותר, מלאי את הפרטים ונחזור אליך עם כל המידע:
Captcha
או התקשרי 8767*

| תוספות שיער בהדבקה || תוספת שיער בדבק רפואי |