החלקת קראטין

עם הטיפולים הכימיים או בגלל מחסור בויטמינים השיער מתפצל, נשבר, מתקצר ונראה פשוט לא טוב. החלקת קראטין מחזקת את השיער, מזינה אותו ומבריאה אותו. החלקת קראטין הינה מומלצת לאחר שהשיער עבר הבהרה, חימצון, תהליכים כימיים שונים, ניזוק מנזקי הסביבה, לאחר שהשיער כבר איבד מהמראה הבריא ומהברק הטבעי והטקסטורה שלו נפגמה והפכה למקורזל.

כיצד מתבצעת החלקת הקראטין

החלקת קראטין מתבצעת ע"י החדרת קראטין לשיער, הקראטין הינו חלבון טבעי הקיים השיער וחלחול של חומר נוסף ממנו גורם לשיקום הפגמים, לחיזוק השיער ולסגירת הפיצולים. ההחלקה גורמת לציפוי השיער בקראטין מה שגורם לחוזק השיער ולעמידות השיער בנזקים רבים, כאשר הקראטין חודר לשיער השיער מתגמש יותר ומתעבה וגם ניתן להחליק אותו או להשאיר אותו בסוג הקיים שלו. תהליך החלקת קראטין אורך עד שעתיים וחצי וכבר באותו היום השיער בריא וחזק יותר ונראה בוהק ויוני באופן טבעי...ללא יובש והמון חיים.

החלקת קראטין ב-NHH

אינספור נשים ברחבי הארץ ובעולם כבר נהנו מהחלקת קראטין ומשיער רק וגמיש יותר אצלנו ב NHH. התוצאות המעולות מחזירות את השיער למצבו הבתולי תוך שמירה על השינוי הצבע או התהליכים השונים שבוצעו. השירות המעולה, היחס החם והמקצועיות חסרת הפשרות, כל אלה מביאים בכל פעם לתוצאה הגורמת ללקוחה ולנו להתפעל.

אם את סובלת משיער יבש, מקורזל או שבור או אם את מעוניינת בשיער חלק ובריא שמסתדר ברגע מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שימור והחלקת שיער:
Captcha
או התקשרי 8767*