החלקה יפנית

בין סוגי החלקות ושיקום השיער של NHH סנטר, ניתן למצוא גם החלקה יפנית. החלקה יפנית חייבת להיעשות בדיוק ובמקצועיות רבה לתוצאה הנכונה וללא סיכון לשיער. כאשר ההחלקה היפנית נעשית במקצועיות ובדיוק היא בשורה נפלאה לכל הנשים בעלות שיער מקורזל או מתולתל שמעוניינות בשיער חלק לצמיתות.

כיצד מתבצעת החלקה יפנית

החלקה יפנית מתבצעת ע"י החדרת קולגונים וויטמינים שונים לשיער ובעזרת חומרים אלה השיער הופך לחלק ומיישר אופן קבוע. בשלב הראשון יש לאבחן את השיער ואת הטיפולים שכבר עבר כדי לבחון את התאמתו לטיפול החלקה יפנית, לאחר מכן יש לחפוף היטב את השיער בטמפרטורת מים קבועה, ולהתחיל בהחדרת החומרים השונים. משך התהליך כולו הוא עד 5 שעות.

תוצאות ההחלקה היפנית

לאחר הטיפול נראה כי השיער חלק ובריא, וביומיים הראשונים אין לחפוף או לאסוף אותו בקליפס או גומייה כדי לא לפגוע במראה החלק. השיער בימים הראשונים רגיש לשינויים ולכן גומייה למשל עלולה לפגוע בתוצאה ולגרום לסימן שישאר...ברגע ושאכן עוברים יומיים ללא פגיעה במראה החלק התוצאה היא מושלמת והלקוחה יכולה להינות משיער חלק לצמיתות מבלי לעשות פן או מחליק. היא יכולה לחפוך את השיער כרצונה, להיכנס לים או לבריכה ולהנות משיער שמתייבש באופן חלק.

אם את סובלת משיער יבש, מקורזל או שבור או אם את מעוניינת בשיער חלק ובריא שמסתדר ברגע מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שימור והחלקת שיער:
Captcha
או התקשרי 8767*