יחידות שיער

יחידות השיער של NHH מיוצרות במפעלי החברה הממוקמים ברוסיה מאז שנת 2000. היחידות עשויות שיער 100% טבעי ואיכותי ומולבשות על רשת איכותית בצפיפות הנכונה כך שאינן פוגעות כלל בשיער הלקוח\ה או בקרקפת.

למה משתמשים ביחידות שיער?

יחידות שיער הן הפתרון המושלם לשיער דליל, לבעיות התקרחות שונות ולמילוי שיער בעיקר בחלקים העליונים של הקרקפת. לעיתים הפתרון יכול להתבצע גם באמצעות תוספות שיער ולעיתים הפתרון הנכון הוא יחידות שיער. בין אם בשל שינוי הורמונאלי, בין אם עם השנים, בין אם באופן טבעי, בין אם בשל בעיה רפואית או מחלה ומכל סיבה שהיא יחידות השיער הן הפתרון המושלם לבעיית התקרחות או דלילות בשיער והן יוצרות את המראה הטבעי והטוב ביותר ללקוח\ה.

ממה עשויות יחידות השיער?

יחידות השיער של NHH עשויות שיער איכותי, משובח ו-100% טבעי כך שיחידת השיער יכולה ללוות את בעליה שנים ובכך לחסוך המון כסף לזמן ארוך. ישנן מגוון יחידות שיער בצבעים שונים כמו בלונדיני, שחור, חום, אדום וכו'..ישנן יחידות במגוון הסוגים כמו חלק, מתולתל, גלי וכו'...ישנן יחידות במגוון המרקמים כמו שיער עבה, דק, סגור וכו'...כך שההתאמה בין היחידה לשיער הטבעי והמקורי היא מדויקת. אם אין במלאי הגדול ביותר שלנו את יחידת השיער המתאימה באופן מושלם אנו מייצרים במיוחד יחידה שתענה על כל הציפיות

תוצאות הטיפול

לאחר הטיפול הלקוחה או הלקוח נהנים משיער מלא כפי שרצו, מהתוצאה טבעית ביותר, כך שהסובבים לא יבחינו כלל כי מדובר ביחידת שיער ושגרת חייהם לא תיפגע כלל, הביטחון ישוב, המראה המיוחל יתקיים והשיער יתמלא. היחידה היא איכותית ביותר כך שבכל זמן מה יש רק לחדש ולחזק אותה ואין כלל צורך לרכוש שוב ושוב יחידה.

אם את סובלת משיער דליל או מהתקרחות נשית, אין צורך להמשיך ולסבול! מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שיטת מילוי השיער שלנו...עם פגישת ייעוץ ללא עלות ובטיפול מסור ואפשרות לטיפול דיסקרטי בחדר טיפול פרטי:
Captcha
או התקשרי 8767*