טיפול שיקום שיער

עם התהליכים הכימיים שאנו מעבירים את שיערנו, בין צביעות, הבהרות, חמצונים ושאר השפעות סביבתיות כמו שמש יוקדת או קור חיצוני, הלקוח בשיערנו נאבדת והוא מתייבש ומתקרזל. כדי להחזיר לשיער את הברק, כדי להנות משיער בריא וחיוני וכדי שלא נצטרך להתעסק בשיער שעות כדי שהוא יראה כפי שרצינו קיים טיפול שיקום שיער.

שיקום שיער בלעדי לNHH-

NHH גאה להיות הראשונה והבלעדית נכון ליום זה שמציעה את הטיפול המהיר, החיוני והטוב ביותר לשיקום שיער. הטיפול נעשה בעזרת מכונה מיוחדת אליה מכניסים את השיער מהשורש, המכונה מחדירה לחויות רבות ומביאה את השיער למצבו האופטימאלי ביותר. המכונה היא 100% בטוחה לשימוש, 100% טבעית והטיפול הוא נוח ומהיר.

תוצאות טיפול שיקום שיער

לאחר טיפול שיקום שיער במכונה הלחויות שאבדו הן בגלל התערבויות כימיות או הן בגלל נזקי הסביבה נעלמות. השיער מתמלא בלחויות החסרות לו והפוך לבריא ונעים. הטיפול מקנה מראה איכותי וטבעי והתוצאה מפליאה ומרגשת בכל פעם מחדש. כמובן שכדי לשמר את התוצאות יש להוסיף טיפול משלים וביתי שיעשה עם פגישת הייעוץ ללא עלות. בפגישה זו נאבחן את סוג השיער, את רמת היובש, את כמו הלחות הדרושה ונתאים במיוחד את הנוסחה המדויקת לתוצאה הטובה ביותר ולשימורה.

לא צריך להמשיך לסבול

עם הטכנולוגיה המתקדמת הזו, המחיר המשתלם שאנו מעניקים ללקוחותינו והתוצאות המושלמות שאנו עדים להם בכל יום, אין צורך לסבול משיער לא בריא ושרוף. טיפול שיקום שיער הוא טיפול מהיר, אינו יקר, איכותי ובריא.

אם את סובלת משיער יבש, מקורזל או שבור או אם את מעוניינת בשיער חלק ובריא שמסתדר ברגע מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שימור והחלקת שיער:
Captcha
או התקשרי 8767*