החלקה צרפתית

החלקה צרפתית הפכה לפופולארית יותר ויותר מכיוון שתוצאותיה מעולות, היא תורמת לחיוניות השיער, אינה פוגעת בו ומתאימה גם לשיער מובהר שעבר תהליכים שונים, הבהרות וצבע. בין שלל סוגי ההחלקות אנו ב-NHH נתאים לעיתים ולפי סוג ומצב השיער את ההחלקה, לעיתים החלקה צרפתית, באמצעות פגישת ייעוץ ללא עלות נאבחן את סוג השיער, את מצבו ונתאים ונמליץ על ההחלקה הטובה והנכונה ביותר לכל לקוחה ולקוחה.

מהי החלקה צרפתית?

החלקה צרפתית מבוססת חומר הנקרא סרמידם ועשירה ויטמינים וחלבונים שעם מריחתם על השערה והחלקתם עליה מעניקים ציפוי רך ומבריק ומביאים לידי החלקה.

תוצאות החלקה צרפתית

החלקה צרפתית מביאה את השיער למצב בו הוא חלק, רך גמיש, בריא וחלק. בניגוד להחלקות שונות יש לחדש את ההחלקה על השיער אחת לכמה זמן ומומלץ להשלים את הטיפול מה גם בבית. ההחלקה מוציאה תוצאות מידיות ואיכותית ומביאות לשיער חלק וחיוני ממש כמו שהלקוחה רצתה.

החלקה צרפתית ב-NHH

NHH המובילה בתחום טיפולי השיער בארץ ובעולם (סניפים בארה"ב וברוסיה) מבצעת החלקות רבות המחירים משתלמים במיוחד ובמקצועיות חסרת פשרות תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר המאושרים לשימוש ואינם מסוכנים לשיער או ללקוחה. ניתן להגיע אלינו להבחנה, התאמת סוג הטיפול הנכון, ולהנות מצוות מקצועי ואדיב. יש לנו במרכז גם חדרי VIP פרטיים לנוחות מקסימאלית ולפרטיות.

אם את סובלת משיער יבש, מקורזל או שבור או אם את מעוניינת בשיער חלק ובריא שמסתדר ברגע מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שימור והחלקת שיער:
Captcha
או התקשרי 8767*