החלקה ברזילאית

החלקת שיער ברזילאית היא פתרון מעולה לשיער פגום מאוד ומובהר ומחומצן והוא פתרון מעולה למעוניינות בשיער חלק מבלי לשוב ולהשתמש במחליק או בפן.

החלקה ברזילאית ב-NHH

החלקת שיער ברזילאית אצלנו בNHH נעשית במקצועיות הגבוהה ביותר ובחומרים האיכותיים והטובים ביותר כאשר כל החומרים הינם באישור משרד הבריאות וללא שום חומרים מסכנים. בנוסף, הלקוחות שלנו נהנות מיחס אישי, שירות חם, מקצועיות ללא פשרות ומתוצאות מעולות. אצלנו במרכז ניתן גם להנות מחדרים אישיים לנוחיות ופרטיות וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד!

כיצד מתבצעת החלקה ברזילאית?

ההחלקת שיער ברזילאית מתבצעת באמצעות החדרת קראטין לסיב השיערה, הקראטין הידוע כחומר חיוני ביותר לשיער ומצוי בין מרכיבי השיערה הטבעית, מחזק את השיער, מגמיש אותו, משקם אותו וגם מחליק אותו. בהתאם לאורך ונפח השיער מורחים את חומר ההחלקה על השיער וממתינים עד ייבוש השיער, עוברים עם פן ומחדירים באמצעות חימום את השיער...התוצאות מיידיות ומהירות.

תוצאות ההחלקה הברזילאית

התוצאות הן שיער חלק, רך, גמיש, חיוני ובריא...בעצם כמו חלום שהתגשם...הלקוחה יכולה להנות מהשיער המושלם, חלק כפי שרצתה ויחד עם זאת גם יפה ובוהק יותר.

אם את סובלת משיער יבש, מקורזל או שבור או אם את מעוניינת בשיער חלק ובריא שמסתדר ברגע מלאי את הפרטים וניצור איתך קשר עם כל המידע על שימור והחלקת שיער:
Captcha
או התקשרי 8767*